Діти атовців до Нового року отримають подарунки від міського голови


Повернутись

Так, напередодні новорічно-різдвяних свят міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить благодійну акцію, даруючи дітям учасників АТО новорічні подарунки та вітальні листівки від Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

- Таким чином увагу від рідного міста отримають 192 дитини віком від 1 до 14 років, які виховуються у 143 сім’ях, - інформують у центрі.

Представники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді також долучаються до привітань із Новим 2018 роком та Різдвом Христовим та привідкривають свої плани роботи на прийдешній рік.

На 2018 рік міський центр соціальних служб запланував різноманітні заходи для сімей учасників АТО. Це, зокрема, міський фотоконкурс «Мій батько захисник України»; тренінгові заняття для дітей з метою гармонійного розвитку особистості (корекція самооцінки, формування комунікативних навичок, розвиток емоційної сфери); сімейні свята для батьків та дітей; жіночий клуб для дружин та матерів; індивідуальні психологічні консультації, - розповідають психологи.

  Друк статті