Посилка з подарунками від канівців відправиться до Красногорівки


Повернутись

Нещодавно до нас звернулася Красногорівська ЗОШ № 4 , яка знаходиться в зоні зіткнення АТО по  спонсорську допомогу у вигляді матеріалів для організації гуртка «На крилах натхнення». Так сталося, що ця щойно відновлена школа стала осередком не тільки простору, дружнього до дитини, а і Центром дозвілля та особистого розвитку людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, особливо зважаючи на безпосередню близькість бойових дій.

Напередодні  новорічних свят дуже хотілося підтримати у цих  діточок віру в Добро, Дух новорічно-різдвяних див, підтвердити і дорослим і дітям, що вони частинка  країни, яка дбає про своє майбутнє і шанує старість!

І за досить незначний час, завдяки небайдужим людям, вдалося зібрати посилку з канцелярськими приладдями, засобами для рукоділля, портретами видатних світових і вітчизняних істориків для облаштування кабінету історії, розвиваючими іграми, дитячими книжками і смаколиками до свят.

Першою відгукнулася Українська Козацька церква, за, що їй велике спасибі. О.Сергій особисто передав кошти і книжки для школярів, бо  в літку красногорівці вже завітали до його церкви і отримали настанови. Велике спасибі від дітей Святелику В.І. за значну частину пожертви на подарунки. Особлива подяка Олені Радченко, що організувала дітей і батьків  5 – го класу Канівської ЗОШ № 1 і це були найцінніші подарунки бо зроблені були за участю школяриків, їх батьків,  які з завзяттям, активно долучилися до цього заходу. Та, головне, до школи «полетів» лист-привітання від п’ятикласниці і сподіваємося, що між дітками зав’яжеться листування, яке переросте в тривалу дружбу. Діти швидше дорослих наводять мости порозуміння і такий далекий для когось Схід України стане ближчим.

Містянами напередодні Свят зроблено гарну, гідну справу – і це тільки початок, після Новорічних Свят, до цього заходу – допомоги дітям зі Сходу України, дуже сподіваюся, долучаться ті, хто може і хоче допомогти, кому доля цих дітлахів не байдужа. Нехай Свято прийде в кожен дім, МИР і злагода панують в кожній родині, в нашій рідній Україні.

Інформує управління економічного розвитку

  Друк статті