З Дідом Морозом і Снігуронькою канівці зустріли Новий рік


Повернутись

Масові гуляння в Каневі з нагоди найбажанішого та довгоочікуваного свята – Нового року – тривають і досі.

Розпочалися святкування в передостанні дні 2017-го. Так, напередодні Нового року працівники відділу культури відвідали структурні підрозділи виконавчого комітету, підприємства, установи та організацій міста, де привітали усіх працівників з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.

Веселі гості співали пісень, даруючи святковий настрій, бажали гарних свят та щедрого Нового року. Не обійшлося й без Діда Мороза та Снігуроньки. А ще усіх розважила циганка, яка щедро наворожила присутнім неповторного 2018-го.

У новорічну ніч дійство проходило біля головної ялинки міста. Разом із Дідом Морозом і Снігуронькою біля зеленої красуні канівці танцювали,  співали, запалювали бенгальські вогні…

А для найменших громадян Канева відділ культури провів святковий ранок у середу, 3 січня ц.р. Діти водили хороводи, грали в ігри, отримували подарунки від Діда Мороза. Також в будинку культури протягом цього тижня проходять покази художніх фільмів, мультфільмів для дітей та святкова дискотека. Утім, і на цьому святкування не завершуються, а плавно переходять у святкову Коляду з нагоди Різдва Христового.

 

Фото: В'ячеслав Вашкевич

  Друк статті