У 2017 році в Каневі народилося 277 дітей. З них – більше хлопчиків


Повернутись

Протягом 2017 року  відділом зареєстровано – 277 народжень, а це на 14 дітей більше ніж у минулому році.

Так, у 2016 році народилося 263 дітей, а у 2015 році - 269. Хлопчиків зареєстровано – 142 (у 2016 – 137), дівчаток — 135 (у 2016 – 126). Як і минулого року – хлопчиків народилося більше.

У 2017 році зареєстровано дітей, батьки яких перебувають у зареєстрованому шлюбі – 213 (у 2016-190).

На підставі заяви про визнання батьківства відділом зареєстровано – 30 дітей (у 2016 – 39).

Відповідно до частини 1 статті 135 Сімейного кодексу України при народженні дитини у матері, яка не перебуває у шлюбі, на підставі заяв зареєстровано 34 дитини (у 2016 – 34).

173 мами скористалися новою послугою й отримали свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому відділенні Канівської центральної районної лікарні.

Адміністративною послугою «Подача документів на реєстрацію місця проживання новонародженої дитини через Канівський міський відділ ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області» скористалося – 28 осіб.

Інформуємо, що державна реєстрація народження дитини провадиться державним органом реєстрації актів цивільного стану за місцем народження дитини або за місцем проживання її батьків чи одного з них. Якщо реєстрація народження дитини провадиться за місцем проживання батьків чи одного з них, то місцем народження дитини в актовому записі про народження, на бажання батьків, може бути зазначено фактичне місце народження дитини, яке підтверджується документом, що посвідчує факт її народження, або місце проживання батьків.

Реєстрація народження провадиться за усною чи письмовою заявою батьків дитини чи одного з них, а в разі хвороби, смерті батьків або з інших причин неможливості для них зареєструвати народження – за заявою родичів, інших осіб, уповноваженого представника закладу охорони здоров’я, в якому народилася дитина або в якому на цей час вона перебуває.

Заяву про реєстрацію народження дитини батьки зобов’язані подати невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини. Невиконання цього обов’язку є підставою для покладення на батьків дитини адміністративної відповідальності, встановленої статтею 212 – 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення - накладення штрафу від 1 до 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Одночасно з заявою про реєстрацію народження подаються:- паспорти або паспортні документи, що посвідчують особи батьків (одного з них). -паспорт або паспортний документ, що посвідчує особу заявника, у разі, якщо реєстрація народження провадиться не батьками, а іншою особою;- документ, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб, заява матері, спільна заява матері та батька дитини, заява батька про визнання батьківства). Медичне свідоцтво про народження форми N 103/о, що видається закладами охорони здоров’я, незалежно від підпорядкування та форми власності, де приймаються пологи, а у разі народження дитини поза закладом охорони здоров’я – медична довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу форми N 103-1/о і заява двох свідків, присутніх при пологах.

Інформує:

Канівський міський відділ ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області

  Друк статті