Азербайджан, Німеччина, Туреччина, Узбекистан - у 2017 році Канівський РАЦС зареєстрував 8 шлюбів з іноземцями


Повернутись

Відповідно до Сімейного кодексу шлюбом є сімейний союз чоловіка і жінки, які досягли шлюбного віку і зареєстрований в установленому законом порядку з добровільної згоди нареченого і нареченої. В Україні примушування жінки та чоловіка до шлюбу не допускається.

Канівським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану протягом 2017 року зареєстровано 216 шлюбів, на 28 шлюбів більше в порівнянні із 2016 роком.

Вісім шлюбів було зареєстровано із громадянами інших держав. Це громадяни Білорусі, Російської Федерації, Республіки Німеччини, Азербайджану, Республіки Узбекестан, Турецької Республіки. У 2017 році відділом зареєстровано 1 шлюб відповідно до пілотного проекту «Шлюб за добу».

Окрім того, на сьогодні в Україні немає прив’язки до прописки молодят і подавати заяву на реєстрацію шлюбу можна абсолютно в будь-який РАЦС на території України. Дана обставина надає нареченому і нареченій можливість вибрати місце проведення одруження на свій смак і відповідно до власних критеріїв (зручне розташування РАЦСу, гарний зал, улюблене місто).

Отже, запрошуємо наречених у 2018 році на подачу заяви  реєстрації шлюбу до Канівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській, - інформує Канівський міський відділ ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області.

  Друк статті