«Щасливі діти – міцна країна»: діти-переселенці проходять курс тренінгів з психологічної підтримки


Повернутись

Однією з категорій сімей, якими опікується міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, є сім’ї з дітьми внутрішньо переміщених осіб.

Всього на обліку перебуває 30 таких сімей. В них виховується 43 дитини. Фахівцями центру були вивчені потреби цих сімей для організації гуманітарної допомоги. Також  було прийнято рішення більше уваги приділити психологічній підтримці дітям та батькам цієї категорії. Задля цього психолог центру Олена Штих розробила програму для дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб «Щасливі діти – міцна країна!», яка складається з 6-ти тренінгових занять та розрахована на дітей віком 8-13 років.

На зимових канікулах діти відвідали заняття з таких тем: «Пізнай себе», «Емоції – друзі чи вороги?», «Я в колективі», «Мій світ у гармонії», «Смішні страхи», «Умій володіти собою»…

Завдяки втіленню корекційно-розвивального проекту очікується зниження рівня тривожності та агресивності дітей, сформованість умінь саморегуляції, розкриття потенційних здібностей кожного учасника тренінгових занять з урахуванням особливостей емоційної сфери дітей-переселенців. Сформованість комунікативних умінь та навичок ефективної взаємодії, згуртованість колективу. На заняття також були запрошені діти із сімей учасників АТО.

- Центр соціальних служб і надалі проводитиме тренінгові заняття для дітей різних категорій протягом року (в період канікул). Слідкуйте за анонсами центру на сторінці в соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/kanivmcsssdm/ та на сайті міста. Довідки за телефонами 3-12-22, 3-42-09, - інформує директор центру Валентина Яворська.

 

 

  Друк статті