Оновлено склад Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

У вівторок, 16 січня ц.р., під головуванням заступника Канівського міського голови Наталії Матінової відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді.

В ході заходу були розглянуті питання про Всеукраїнський форум, спрямований на налагодження співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та громадськими об’єднаннями з питань національно-патріотичного виховання «Координація через діалог», що проходив у м.Вінниця та про участь учнівської молоді м. Канева у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») у 2018 році.
Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лебедєва поінформувала про реалізацію в місті заходів з національно-патріотичного виховання молоді у 2017 році. Також учасники засідання обговорили проект міської Програми національно-патріотичного виховання молоді на 2018-2020 роки.
Винесені на розгляд Координаційної ради  питання викликали зацікавленість та жваве обговорення. Учасниками ради були висловлені пропозиції щодо подальшої роботи стосовно означених питань.
Окрім того, в ході заходу було ухвалено рішення про внесення змін до складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді. Відтак, до оновленого складу координаційної ради ввійшли:
Матінова Н.А. – заступник міського голови, голова ради;
Чміль В.О. – депутат обласної ради, фахівець ЦНПВ, заступник голови ради;
Лебедєва Л.І. – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, секретар ради;
Члени ради:
Вовченко О.О. – радник міського голови з питань учасників АТО;
Голда Н. А. – начальник відділу освіти;
Дорошенко Т.В. – директор Канівського міського центру туризму;
Задорожна Ю.С. – науковий співробітник клубу – музею ветеранів війни і праці;
Маринчук С.В. – заступник директора з виховної роботи ДНЗ «Канівське вище професійне училище» (за згодою);
Орел В.М. – військовий комісар об’єднаного міського військового комісаріату (за згодою);
Пахомова С.М. – дружина учасника АТО (за згодою);
Порожній М.В. – начальник відділу ведення державного реєстру виборців;
Прогнімак Я.І. – директор КП «Туристичний інформаційний центр м. Канева» (за згодою);
Семенченко О.В. – головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту;
Сокур Л.А. – завідувач сектору екскурсійної роботи Шевченківського національного заповідника (за згодою);
Труфанова О.Г. – начальник відділу культури;
Тихомир В.П. – директор Канівського коледжу культури і мистецтв (за згодою);
Шульга Л.В. – ГО «Громадський актив Канівщини»  (за згодою);
Яворська В.Є – директор ЦСССДМ.
- Пропозиції, надані під час обговорення, будуть враховані при визначенні основних напрямків роботи Координаційної ради у поточному році. Наступне засідання ради заплановане на лютий ц.р., - відзначає Л.Лебедєва.