Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Цікаве на цю тему:

Рішення виконавчого комітету Канівської міської ради  «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради
Відповідно до статті 9 вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:
Проект рішення Канівської міської ради  «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.03.2015 №87 «Про організацію сезонної торгівлі на території міста Канева».
Розробник: управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.
Проект спрямований на визначення процедури отримання погодження на розміщення об’єктів сезонної торгівлі , сезонних об’єктів сфери послуг , відпочинку і розваг на території міста Канева.
Мета проекту рішення: приведення нормативного акту у відповідність до законодавства України та впорядкування сезонної торгівлі.
Підставою для розробки проекту є: Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Канівської міської ради www.kaniv-rada.gov.ua
Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій та електронній формі до управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради за адресою:
19003, Черкаська область, м. Канів, вул. Кошового, 2, тел. /04736/ 3-22-51, 3-68-13, на електронну адресу uprek@ukr.net.
Інформує управління економічного розвитку