З 1 березня ц.р. стартує конкурс на кращу концепцію відеоролика про Канів


Повернутись

У середу, 24 січня ц.р., члени виконавчого комітету ухвалили рішення «Про проведення міського конкурсу на кращу концепцію відеоролика про місто Канів».

Відповідним рішенням було затверджено Положення про проведення конкурсу на кращу концепцію відеоролика про наше місто та затверджено склад конкурсної комісії для визначення переможців конкурсу.

Відтак, 1 березня ц.р. стартує відкритий творчий конкурс на визначення концепції відеоролика про Канів, який буде спрямований на формування позитивного образу міста серед його жителів, так і за його межами, презентацію його культурного, історичного, туристичного, промислового, наукового потенціалу та використовуватиметься в міських промоцій них акціях.

Відповідно до прийнятого Положення конкурсанти подаватимуть документи на участь протягом 30 календарних днів. Оцінювання та відбір конкурсних робіт проходитиме не більше 20 календарних днів після завершення прийому документів на конкурс. Підведення підсумків відбудеться не пізніше ніж через 10 календарних днів після завершення відбору. Конкурсна робота переможця буде використана для створення відеоролика про Канів. Окрім того, виконавчий комітет Канівської міської ради залишає за собою право використовувати надані конкурсні роботи в некомерційних цілях і без грошової винагороди авторам, але з обов’язковим зазначенням їхніх імен, - йдеться у тексті Положення про проведення конкурсу на кращу концепцію відеоролика про місто Канів.

До складу конкурсної комісії з проведення міського конкурсу на кращу концепцію відеоролика про місто Канів входять: заступник міського голови, голова конкурсної комісії Наталія Матінова; спеціаліст управління економічного розвитку Ганна Войцеховська; начальник відділу інвестицій та туризму управління економічного розвитку Людмила Ходневич; директор Канівського коледжу культури та мистецтв Віктор Тихомир; голова ГО «КанівФест» Інна Левіт; кінокритик, сценарист, член журі Канівського міжнародного кінофестивалю Вадим Шинкарьов; режисер, член журі Канівського міжнародного кінофестивалю Галина Лаврінець; режисер, сценарист, учасник Канівського міжнародного кінофестивалю Олександр Балабай та за згодою представник Шевченківського національного заповідника.

  Друк статті