Продовжуємо працювати над Планом Місцевого Економічного Розвитку. ІІ модуль.


Повернутись

Протягом 30-31 січня ц.р.  в рамках проекту «Мери за економічне зростання»  в Києві відбувся ІІ-й модуль навчання  з розробки Плану Місцевого Економічного Розвитку. Участь у тренінгу взяла начальник управління  економічного розвитку Олена Жорнова. 

Керівник проекту Пітер Корсбі  та координатор проекту в Україні Олександр Цепко привітали всіх учасників з початком ІІ-го модулю і відзначили активність в проекті та гендерну рівність в управлінні українських міст.

Нагадаємо, міський голова Ігор Ренькас, уповноважений Канівською міською радою, 20  червня 2017 року підписав Угоду в рамках ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання». 

З цієї дати ми стали офіційними членами професійної мережі місцевих органів влади в країнах Східного Партнерства, що зобов’язались досягти відчутних результатів в процесі економічного розвитку та створенні нових робочих місць протягом трьох років. Канів, спільно з іншими муніципалітетами, які були відібрані на конкурсній основі, користується  підтримкою ЄС, що полягає в розбудові співробітництва, допомозі експертів, передачі знань та грантовій підтримці.

13 листопада 2017 року відбулося перше засідання робочої групи щодо розробки Плану Місцевого Економічного Розвитку м.Канів до 2020 року, куди ввійшли представники влади, громади і бізнесу.  За результатами роботи комісії було складено аналіз економічної ситуації міста, який було презентовано під час тренінгу, як І частина Плану.  

Також, під час тренінгу учасники з 23 міст під професійним керівництвом тренера Гінки Капітанової вчились складати SWOT-аналіз, визначати бачення та цілі. Ці знання будуть використані для розробки економічного аналізу міста та виконання завдання до наступного модулю.

Інформує управління економічного розвитку

  Друк статті