Питаннями атовців займатиметься оновлений склад Центру допомоги учасникам АТО


Повернутись

Члени виконавчого комітету оновили склад Центру допомоги учасникам АТО. Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконкому в середу, 7 лютого ц.р.

Нагадаємо, Центр допомоги учасникам АТО було сформовано в 2015 році у зв’язку з проведенням на сході України антитерористичної операції задля забезпечення взаємодії органів виконавчої влади, волонтерських та громадських організацій для сприяння в забезпеченні військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань України, які несуть службу в зоні АТО. Він є дорадчим органом при виконавчому комітеті Канівської міської ради.

Основними завданнями Центру є: визначення потреб та організація забезпечення, по мірі можливості, військовослужбовців засобами особистої гігієни, одягом, продуктами харчування та доставка допомоги до місць дислокації військових частин; збір та опрацювання інформації щодо проблемних питань та потреб учасників АТО та їх родин, членів сімей загиблих учасників АТО; організація заходів щодо вирішення проблем учасників АТО, в тому числі, пов’язаних з їх лікуванням, реабілітацією та соціальною адаптацією, членів сімей загиблих учасників АТО; координація дій структурних підрозділів виконавчого комітету  Канівської міської ради, інших виконавчих органів, громадських об’єднань учасників АТО, волонтерських та інших громадських організацій, підприємств, установ міста при вирішенні зазначених питань; здійснення моніторингу стану вирішення проблемних питань.

На той час Центр допомоги очолив перший заступник міського голови Василь Коломієць. Наразі у зв’язку з кадровими змінами було затверджено новий склад Центру, до якого, зокрема, ввійшли: голова ГО «Канівська спілка учасників АТО «Нескорені» Є.Степаненко; активіст міста Канів С.Пахомова; військовий комісар Канівського ОМВК Віталій Орел; учасник АТО П.Васильєв; військовий капелан В.Червонніков; голова ГО «Канівська міськрайонна спілка АТО» Т.Паращак; волонтер О.Журавель, депутат Черкаської обласної ради В.Чміль; головний лікар Канівської ЦРЛ В.Шапошник; депутат Канівської міської ради Ю.Підгайний та інші. Голова Центру – Олег Вовченко.

  Друк статті