Обережно шахрайство: пошук підробітку для канівчанки обійшовся втратами майже у 1000 гривень


Повернутись

До виконавчого комітету Канівської міської ради звернулася жителька міста Канів із зверненням щодо телефонного шахрайства.

15 січня ц.р. на місцевому  web-порталі kaniv.net вона знайшла оголошення про роботу. Зателефонувавши за вказаним телефоном (900-32) і отримавши повну консультацію, жінка зрозуміла, що робота їй не підходить. Але наприкінці місяця отримала рахунок за послуги телефонного зв’язку і була просто вражена. Трохи більше 8-ми хвилин розмови із консультантом обійшлися канівчанці у 931 гривню й 42 копійки.

За роз’ясненнями жінка звернулася до «Укртелекома». Утім, там повідомили, що телефон, вказаний в оголошенні, належить іншому провайдеру - ТОВ «Євроінформ», що надає послуги зв’язку за зовсім іншими тарифами. Також зв’язківці зауважили, що це не поодинокий випадок і подібні скарги вже надходили. Зазвичай про вартість розмови абонента повідомляють, але вимовляється це все скоромовкою, і ніхто не надає цьому значення. Опісля –«сюрприз».  Тому будьте уважні, збираючись телефонувати за невідомими номерами.

  Друк статті