Фахівці центру зайнятості побували на Дні відкритих дверей у Канівському ВПУ


Повернутись

Днями Державний навчальний заклад "Канівське вище професійне училище" гостинно відчинив двері для всіх бажаючих ознайомитися з умовами навчання, дізнатися більше про професії та особисто розпитати про всі аспекти.

Презентацію навчального закладу для майбутніх учнів, які прийшли зі шкіл міста, розпочала директор Олена Волощенко. Вона ознайомила з професіями, які можна набути в навчальному закладі, умовами навчання та проходження практики. Також наголосила, що в їхньому навчальному закладі можна опанувати саме ті робітничі професії, які користуються великим попитом у роботодавців. Директор акцентувала увагу присутніх на перевагах набуття робітничих професій, розкрила перспективи, які відкриваються перед випускниками, адже багаторічний досвід засвідчує, що їх випускники мають завжди роботу та гідну заробітну плату.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Канівського міськрайонного центру зайнятості Ольга Бровко поінформувала присутніх на заході про стан ринку праці. Ознайомила з переліком актуальних вакансій та звернула увагу старшокласників на найбільш затребуваних на ринку праці професіях на найближче майбутнє. Юнакам та дівчатам було цікаво почути інформацію щодо заробітної плати в різних сферах економіки, перспективи  працевлаштування.

У актовій залі учні та викладачі продемонстрували музично-розважальну презентацію навчального закладу та професій.

Під час екскурсії гості мали змогу побачити сучасну матеріально-технічну базу навчального закладу, ознайомилися з навчальними кабінетами, лабораторіями та майстернями. Незабутні враження на хлопців та дівчат справили майстер-класи, які проводили майстри та учні училища.

Залишаючи стіни навчального закладу, юнаки та дівчата не приховували свого задоволення від заходу та висловлювали бажання стати його учнями в найближчому майбутньому.

Інформує Канівський міськрайонний центр зайнятості

  Друк статті