Заступник міського голови звітувала про свою роботу перед депутатами


Повернутись

В ході останнього засідання сесії Канівської міської ради в четвер, 22 лютого ц.р., депутати Канівської міської ради заслухали звіт заступника міської ради Наталії Матінової.

Як повідомила Н.Матінова, робота заступника міського голови з гуманітарних питань є різноплановою, охоплює майже всі сфери життя та стосується всіх вікових категорій жителів міста, від найменших вихованців дитячих дошкільних закладів до громадян поважного віку.

- Структурними підрозділами виконавчого комітету, діяльність яких спрямовується та контролюється заступником міського голови, в даний час реалізується 25 програм. Ще 7 програм у галузі охорони здоров’я реалізуються закладами охорони здоров’я спільно з виконавчим комітетом та іншими виконавцями, - інформувала присутніх чиновниця. - На реалізацію програм та заходів у гуманітарній сфері міста протягом 2017 року з міського бюджету виділено та профінансовано більше, ніж 6 млн. грн. З них на виконання заходів та програм у галузі освіти майже 3 млн.грн., більше ніж 1,2 млн.грн. – на реалізацію програм соціального захисту населення. Окрім того, на реалізацію заходів і програм у галузі охорони здоров’я – більше, ніж 1 млн.грн. А також: на програму розвитку культури, на програму відпочинку та оздоровлення дітей, на програму розвитку фізичної культури і спорту. Звичайно, потреба в коштах є значно більшою, тому виконавцями вже підготовлено відповідні бюджетні запити для розгляду депутатами міської ради при формуванні бюджету на 2018 рік.

Користуючись нагодою, депутати цікавилися питаннями щодо організації харчування в дошкільних навчальних закладах, профілактики захворювань та системи роботи оздоровчих закладів в цілому. Також порушували питання щодо розподілу бюджетних коштів на ремонти загальноосвітніх навчальних закладів, перейменування вулиць відповідно до закону України про декомунізацію.

  Друк статті