Депутати перевірятимуть якість харчування в шкільних їдальнях


Повернутись

У четвер, 23 лютого ц.р., в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради депутат Олександр Корнієнко порушив питання незадовільного харчування школярів.

- До мене надходять звернення жителів міста, мовляв, учні не хочуть їсти в шкільних їдальнях. Економити на здоров’ї дітей не можна, - наголосив депутат та запропонував розібратися з цим питанням.

Як повідомила заступник міського голови Наталія Матінова протягом 2017 року жодних скарг чи нарікань на якість харчування в шкільних їдальнях міста до виконавчого комітету Канівської міської ради не надходило.  

- Послуги з організації харчування надаються відповідно до проведеного тендеру через систему «Прозорро», - коментує ситуацію Н.Матінова. - Станом на сьогодні один день харчування дитини в школі коштує 17 грн. Утім, в цю суму входять не тільки власне продукти, а й заробітна плата працівників, оренда приміщень, придбання обладнання… 40% вартості йде з бюджету міста, 60% - за рахунок батьків. Разом з тим безкоштовно надаються послуги харчування дітям із соціально-незахищених категорійних сімей. Так, минулого року з міського бюджету на ці цілі було виділено близько 2-х млн.грн.

Однак перевірити стан їдалень заступник міського голови погодилася. Відтак, найближчим часом буде сформовано відповідну комісію за участі представників депутатських фракцій.

  Друк статті