Канівські депутати звернулися до Міністра освіти і науки щодо підняття зарплати педагогам дитсадків


Повернутись

Відповідне звернення до Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і Голови комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Олександра Співаковського затвердили представники депутатського корпусу Канівської міської ради в ході останнього засідання сесії 22 лютого ц.р.

У документі, зокрема, йдеться, що Постановою Кабінету Міністрів України №22 від 11.01.2018 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» передбачено підвищення посадових окладів та ставок для вчителів, директорів, заступників директорів закладів загальної середньої освіти.

«Однак дане підвищення заробітної плати стосується лише тих педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок субвенцій з державного бюджету. В той же час педагогічні працівники дошкільних і позашкільних закладів освіти залишаються поза увагою держави, а їхня заробітна плата залежить від спроможності місцевих бюджетів, які, не зважаючи на публічні заяви високих державних посадовців, не можуть забезпечити власними доходами виконання повноважень, кількість яких збільшується з кожним роком.

Варто наголосити на тому, що і дошкільна, і позашкільна освіти є ланками нерозривного ланцюга виховання молодого покоління. Без цих сегментів неможлива якісна середня освіта! Саме про це повинні пам’ятати і в Кабінеті Міністрів, і у Верховній Раді України», - зазначається у зверненні.

З метою упередження відтоку педагогічних кадрів із закладів дошкільної та позашкільної освіти, виникнення соціальної напруги в колективах депутати Канівської міської ради звертаються до Міністра освіти і науки України з проханням вирішити питання цільової субвенції бюджетам малих міст для підняття заробітної плати педагогам цих закладів.

  Друк статті