Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Рішення Виконавчого комітету  «Про Порядок часткового відшкодування з міського бюджету  відсоткових ставок за кредитами,
залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів»

 

Відповідно до статті 9 вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:
Проект рішення Канівської міської ради  «Про Порядок часткового відшкодування з міського бюджету  відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів».
Розробник: управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.
Проект спрямований на стимулювання розвитку суб’єктів малого та середнього  підприємництва, покращення їх фінансової самодостатності у процесі реалізації бізнес-проектів.
Мета проекту рішення: ефективне використання коштів, які спрямовуються на розвиток малого та середнього підприємництва.
Підставою для розробки проекту є: Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні.
Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Канівської міської ради www.kaniv-rada.gov.ua  
Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій та електронній формі до управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради за адресою:
19003, Черкаська область, м. Канів, вул. Кошового, 2, тел. /04736/ 3-22-51, 3-68-13, на електронну адресу uprek@ukr.net.
Інформує управління економічного розвитку
  Друк статті