День народження Кобзаря у Каневі відзначили концертом Національного хору імені Григорія Верьовки


Повернутись

Протягом 9-10 березня ц.р. в Каневі проходили урочисті заходи з нагоди вшанування українського Пророка – Тараса Шевченка.

Так, зранку у п’ятницю, 9 березня ц.р., до дня 204-ї річниці від дня народження Кобзаря покласти квіти до його могили прийшли очільники міста й району, представники трудових колективів, депутати місцевих рад та інші.

Користуючись нагодою вони також відвідали виставку українського художника Василя Забашти, що відкрилась в музеї Тараса Шевченка. Також охочі взяли участь у акції «Відкритий мікрофон» і прочитати свої улюблені твори Кобзаря.

Втім, найбільше запам’ятався канівцям цей день концертом Національного хору імені Григорія Верьовки.  Бажаючих послухати виступ музикантів такого рівня зібралося чимало - зал міського будинку культури був заповнений вщент. Професійні музиканти, танцюристи та власне хор, який виконував пісні як під акомпанемент, так і а капело, подарували містянам неймовірні емоції. Варто зауважити, що серед музичних творів були й усім відомі «Думи мої, думи мої», «Реве та стогне Дніпро широкий» та славнозвісний «Заповіт» Шевченка. Ці пісні канівці слухали стоячи.

Приємним відкриттям виявилося, що в складі відомого колективу є й вихідці з Канева – це артистки Вікторія Залізняк і Оксана Демешко.

У суботу, 10 березня ц.р., канівці вшанували пам'ять Тараса Шевченка в ході відзначення роковин від дня його смерті. У заходах взяв участь і Міністр культури Євген Нищук. Також цього дня відбулася проща до Тараса Української греко-католицької церкви з предстоятелем Блаженним Святославом.

  Друк статті