«Доступні ліки»: у Каневі й Канівському районі реалізовано 40% виділених коштів


Повернутись

 

івський центр первинної медико-санітарної допомоги інформує, що урядова програма «Доступні ліки» успішно працює в місті Канів і Канівському районі.

Так, до участі в ній залучено 5 аптечних закладів. Це, зокрема, Канівська центральна районна аптека №91, Лікарняна аптека Канівського району, міські аптеки «Ваше здоров’я», «Вітамінка», «Нова фармація», «Бажаємо здоров’я»

Минулого року субвенція складала 700 тис.грн. Цього разу сума збільшена до 1100 тис.грн.

- Станом на 7 березня ц.р. використано 40% коштів від профінансованої суми субвенції, - повідомляє головний лікар закладу Валентина Адрон. - Відшкодування аптекам коштів завідпущені ліки відбувається вчасно, що сприяє залученню до програми нових закладів.

Окрім того, за словами медиків, 1729 жителів мають статус постраждалих внаслідок ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та 590 ліквідаторів, 72 евакуйованих, які страждають на гіпертонічн у хворобу, цукровий діабет та бронхіальну астму. Вони отримують ліки для амбулаторного лікування за пільговими рецептами лікарів відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Також м.Канів запроваджено комплексну програму «Турбота», згідно з якою жителі міста отримують безкоштовно ліки за рецептами лікарів.

  Друк статті