Канівський міський голова: «Ніхто не допоможе нам крім власних комунальників»


Повернутись

Цікаве на цю тему:

У неділю, 18 березня ц.р., Україна відзначала День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. В Каневі людей праці вітали з професійним святом напередодні – у п’ятницю, 16 березня ц.р.

Так, у залі засідань будинку рад зібралися люди, які щодня, не зважаючи на погоду – дощ чи сніг, на день – це свято чи будень, щодня виходять на роботу. Вони виконують чи не найвагомішу справу, але, на жаль, зрідка чують подяку від громади міста.

- Ми можемо бути невдоволеними роботою комунальних підприємств, можемо навіть надавати поради, як робити краще, але коли виникають проблеми, забуваємо про своє невдоволення і телефонуємо в чергові служби. Переконані – нам ніхто не допоможе крім власних комунальників, - наголосив у вітальному слові Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Голова також відзначив роботу представників побутового обслуговування населення, які також допомагають канівцям.

Не обійшлося й без нагородження грамотами та квітами.

А насамкінець свою подяку у вигляді невеликого концерту представникам комунального господарства та побутового обслуговування населення висловили артисти й творчі колективи міського відділу культури.

 

  Друк статті