На уроках німецької мови використовують сучасні ігрові методики викладання

Канівська ЗОШ №1 імені Т.Г.Шевченка завжди славилася традиціями вивчення німецької мови.

У 2017-2018 навчальному році в рамках реформи освіти «Нова українська школа», за співпраці з Міністерством освіти і науки України та Goethe-Institut вчитель іноземних мов Оксана Сагайдак бере участь у пілотному проекті для вчителів початкових класів.

20 березня ц.р. О.Сагайдак провела урок німецької мови у перших класах на тему: «Тварини йдуть до Бремена». На уроці були використані сучасні ігрові методики викладання німецької мови у початкових класах. Діти грали, багато рухалися, співали й танцювали. А найбільше їм сподобалося майструвати і малювати. Малюків вразив подарунок від Goethe-Institut-Kamishibai-Theater. Діти  поринули в казкову атмосферу. Учні активно працювали на уроці, самостійно оцінили свою роботу за допомогою смайликів.

Гостем від Goethe-Institut стала модератор Надія Карнаухова, яка провела опитування дітей після уроку.

Окрім того, в 2018-2019 році педагоги школи планують взяти участь у апробації підручника з німецької мови для 1-го класу.

Колектив Канівської ЗОШ №1 імені Т.Г.Шевченка висловлює подяку головному спеціалісту відділу освіти Канівської міської ради Т.Яковіній за надання методичної допомоги та працівникам дитячого садка «Віночок» за допомогу в організації проведення відкритого уроку.