В рамках профорієнтаційної роботи учні школи №4 відвідали пожежно-рятувальну частину


Повернутись

Професіографічна екскурсія, як одна із форм профорієнтаційної роботи, дає можливість учнівській молоді побачити внутрішній зміст професії, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватись з професіоналами своєї справи, скласти уявлення про професію не тільки з яскравих образів на малюнках та фотографіях, а відчути на собі.

Канівський міськрайонний центр зайнятості у профорієнтаційній роботі зі шкільною молоддю активно використовує цю форму роботи. 20 березня ц.р. учні 10 класу Канівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 мали чудову нагоду ознайомитись із професією пожежного - рятувальника, відвідавши Канівське районне відділення управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області. 

Напевно не існує більш небезпечної, відповідальної та важливішої професії, ніж професія рятувальника. Цю професію обіймають непрості люди, люди з великою силою волі, люди, які здатні пожертвувати своїм життям, заради життя ближніх, люди, які незважаючи ні на що, готові кинутися на допомогу.

Юнакам та дівчатам пощастило побачити роботу справжніх рятувальників. Під час екскурсії до пожежно-рятувальної частини учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.

Запам’яталися школярам відвідини гаража зі спеціальною технікою, яка застосовується для гасіння пожеж та ліквідації інших надзвичайних ситуацій. Рятувальники продемонстрували розгортання пожежного автомобіля для гасіння пожежі. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись спецодяг, в якому працюють пожежні. 

Діти із захопленням взяли участь в екскурсії, задавали багато питань господарям пожежно-рятувальної частини та зробили багато фотографій на згадку, а дехто з них уже подумки уявив себе майбутнім рятувальником.

Інформує Канівський міськрайонний центр зайнятості

  Друк статті