Оголошується конкурс з присудження у 2018 році премії імені Олекси Кобця


Повернутись

На виконання розпорядження Канівського міського голови від 20 березня ц.р. №95-р виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс з присудження у 2018 році премії імені Олекси Кобця (Олексія Петровича Варавви).

Відповідно до Положення про вищезгадану премію присуджується вона літераторам, які постійно живуть, навчаються чи працюють у місті Каневі, щороку і визначається у двох номінаціях:

- «За кращу першу поетичну збірку» (поетичний дебют);

- «За кращий художній твір» (поезія, проза, драматургія).

Розмір цьогорічної премії відповідно до розпорядження складає 3,5 тис.грн. у кожній номінації.

Конкурсну комісію з присудження премії імені Олекси Кобця очолює заступник міського голови Н.Матінова. Також до складу входять заступник голови комісії, начальник відділу культури О.Труфанова, завідувач методичного кабінету відділу освіти, секретар комісії О.Горленко, вчений секретар Шевченківського національного заповідника (за згодою) О.Білокінь, вчителька ЗОШ №3 Л.Бойко, директор Канівського Гуманітарного інституту (за згодою) В.Тихомир, вчителька Канівської гімназії імені Івана Франка О.Шокур, член літературної студії «Зорянка», директор музею «Літературна Канівщина» К.Юрченко.

Детальніше із Положенням про літературну премію імені Олекси Кобця (Олексія Петровича Варавви) можна ознайомитися за посиланням.

  Друк статті