Готуємося до трудового життя: канівські школярі відвідали ТОВ «Ергопак»


Повернутись

Фахівці Канівського міськрайонного центру зайнятості використовують різні форми профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю. Та особливо подобається школярам, як показує власний досвід, професіографічна екскурсія. Адже, як говорить народна мудрість: "Краще один раз побачити, ніж сто разів почути".

Фахівці Канівського міськрайонного центру зайнятості організували для юнаків та дівчат екскурсію на одне з найбільших підприємств міста – товариство з обмеженою відповідальністю "Ергопак". Підприємство спеціалізується на виробництві товарів побутового призначення – одноразового посуду, харчової плівки, фольги, кухонних губок, серветок для прибирання, пакетів для сміття тощо. Продукція торгової марки "Мелочи жизни" користується великою популярністю серед споживачів.

22 березня ц.р. восьмикласники Канівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 розкрили для себе таємницю народження товарів, які раніше їм доводилося бачити і купувати лише в магазині. На прохідній підприємства школярів зустріла інженер з охорони праці Людмила Касіч. Вона провела для них інструктаж з техніки безпеки. А потім старшокласники, як і штатні працівники підприємства, пройшли через турнікет і потрапили до самого серця заводу – виробничі цехи. Ростислав Сальніков, директор департаменту якості та безперервного поліпшення продукції ТОВ "Ергопак", розповів школярам про специфіку виробництва, показав учням цехи підприємства та роботу обладнання.

Юнаки та дівчата не приховували свого задоволення, адже на такому великому підприємстві вони побували вперше. Цікава розповідь Ростислава Сальнікова, спілкування з професіоналами, можливість побачити все на власні очі, доторкнутись, потримати справили незабутні враження.

Організатори та учасники заходу вдячні за корисну і цікаву інформацію, яку їм надали під час екскурсії в ТОВ "Ергопак". Адже це допоможе учнівській молоді визначити важливі пріоритети при виборі професійного шляху.

  Друк статті