Близько 5 млн. грн. треба для посилення протипожежного захисту закладів освіти


Повернутись

У п’ятницю, 30 березня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас провів традиційну апаратну нараду з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради і комунальних підприємств міста.

Цього разу серед обговорень порушилося питання посилення протипожежного та техногенного захисту об’єктів закладів освіти м.Канева на 2018 рік.

Як стало відомо, в листопаді-грудні 2017 року Канівський РВ УДСНС проводив перевірку навчальних закладів внаслідок якої були виявлені порушення, що можуть бути небезпечними для учасників навчально-виховного процесу. Задля усунення недоліків відділ освіти видав відповідний наказ із розробленим планом заходів на 2017-2020 роки з визначенням необхідної кількості матеріальних ресурсів та фінансового забезпечення, що складає 4 млн. 284 тис.грн.

Так, насамперед в навчальних закладах необхідно облаштувати автоматичну пожежну сигналізацію; обробити дерев’яні конструкції вогнетривким розчином; придбати вогнегасники, комплектацію пожежних щитів і пожежних кранів.

Лише на щорічне утримання об’єктів освіти з метою забезпечення протипожежної безпеки, а саме: утримання заземлюючих пристроїв; утримання електромереж; ремонт евакуаційних виходів; заміну електроустановок, силових кабелів, необхідно передбачати 1 млн. 530 тис.грн.

Окрім того, на цей рік заплановано влаштування автоматичної пожежної сигналізації в ЗОШ №4; обробку дерев’яних конструкцій вогнетривким розчином в гімназії ім.І.Франка, дитсадку «Дударик»; придбання нових вогнегасників для шкіл №1, №3, №4, №6, гімназії ім.І.Франка і дитсадків «Садко», «Білочка», «Теремок», «Дударик», «Віночок» тощо.

Також міський голова доручив перевірити всі евакуаційні виходи в навчальних закладах та провести відповідні навчання з дітьми та колективами щодо евакуації у разі надзвичайного випадку.

  Друк статті