У Каневі пройшов Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2003-2004 р.н.


Повернутись

30 березня ц.р. у спортивних залах ЗОШ №1 та №4 м.Канів відбувся Чемпіонат Черкаської області з волейболу серед дівчат 2003-2004 р.н.

Захід відбувся за організаторської підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Канівського міськвиконкому.

На змагання прибули 7 команд: з міст Черкаси, Лисянка, дві команди з м. Тальне, ДЮСШ «Колос» Канівського району, ДВК «Вікторія» м. Канів, ДЮСШ-міськво м. Канів. За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи. У фінал вийшли команди Канівської районної ДЮСШ «Колос», ДВК «Вікторія»  м. Канів, м. Черкаси та ДЮСШ-міськво м. Канів.

У фінальних іграх місця розподілились наступним чином. 4 місце посіла команда Канівської районної ДЮСШ «Колос» (тренер Наталія Кузнєцова), третє місце у команди ДЮСШ-міськво м. Канів, друге місце вибороли черкащанки. Перше місце посіла команда ДВК "Вікторія" з м. Канів (тренери Андрій Бурхацький та  Наталія Кузнєцова). Змагання обслуговувала команда суддів у складі: Олексій Кузнєцов, Андрій Бурхацький, Георгій Кривіцький та випускниця Канівської районної ДЮСШ «Колос» Галина Галушка. Переможці та призери нагороджені дипломами та медалями управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Організатори вдячні адміністраціям закладів за надані та належно підготовлені спортивні зали, а волейболісткам за видовищні ігри та незабутні враження. 

За інформацією Канівської районної ДЮСШ "Колос"

  Друк статті