Кандидатура Олександра Гнучого висувається на нагородження Почесною грамотою облради

Відповідне рішення «Про висунення кандидатури Гнучого О.М. на нагородження Почесною грамотою Черкаської обласної ради» було ухвалено в ході останнього засідання членів виконавчого комітету в середу, 4 квітня ц.р.

Олександр Гнучий є начальником штабу громадських формувань з охорони громадського порядку в м.Канів з 1998 року. Допіру проходив службу в органах внутрішніх справ. Має 48 років загального стажу роботи. За цей час був відзначений численними нагородами, почесними званнями, зокрема, медаллю «За доблесну працю» (1970 р.)., відзнака МВС України «Закон і Честь» (2008 р.)., медаль «25 років незалежності України» (2016 р.), премією імені Олекси Гірника (2010 р.). Цьогоріч Олександру Миколайовичу виповнилося 80 років.