У 2018 році в канівських загальноосвітніх навчальних закладах освітяни планують відкрити 9 перших класів


Повернутись

Депутати Канівської міської ради ухвалили рішення «Про набір дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Канева у 2018 році».

Відтак, до 1 вересня 2018 року відділу освіти необхідно забезпечити 100 % охоплення дітей 6 (7) років початковою освітою та відповідно до заяв батьків і вищевказаних нормативних документів у закладах загальної середньої освіти міста Канева відкрити 9 перших класів, а саме:

- Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка Канівської міської ради Черкаської області – 2 класи;

- Канівська гімназія імені Івана Франка Канівської міської ради Черкаської області – 1 клас;

- Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Канівської міської ради Черкаської області – 2 класи;

- Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Канівської міської ради Черкаської області – 3 класи;

- Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради Черкаської області – 1 клас.

В ході обговорення депутати висловлювали думки, що залежно від місця розташування окремі школи мають більше дітей, в той час як віддалені – навпаки страждають від браку школярів. Утім, за словами начальника відділу освіти Надії Голди, впливати на вибір навчального закладу батьків відповідно до законодавства освітяни права не мають.

  Друк статті