На День міста канівців чекає різнобарвна програма заходів


Повернутись

Оргкомітет по святкуванню 938-ї річниці Дня міста остаточно визначився з програмою святкування Дня Канева.

Святкування розпочнеться вже в п’ятницю 16 вересня, з відкриття дитячо-юнацького футбольного турніру пам’яті учасників АТО, підведенням підсумків на кращий твір і малюнок та нагородження лауреатів літературного конкурсу ім. О.Кобця.

Суботній день, 17 вересня, представлено двома блоками. А саме ранковий, заходи якого відбуватимуться на набережній р.Дніпро. Це «Спортландія» з виступами – презентацією спортивного ансамблю, школи танцю, спортивного клубу, вуличного баскетболу. В цей час презентуватимуть себе «Студмістечко», «Мистецька феєрія», «Рідне місто – ми твоя надія», «Туристичний пікнік», «Козацький курінь», фестиваль «ЗемлеТворення», фотопроект  «Світлини нашого життя», виступи народних аматорських колективів міста та району, кольоровий флешмоб із фарбами «Холі», виставка – продаж кулінарних виробів та виставка – презентація продукції підприємств міста.

Денний та вечірній блоки програми проходитимуть на площі Т.Г.Шевченка. Під час останнього на глядачів чекає показ моделей жіночого одягу колекції осінь-зима 2016 від українських виробників і на завершення  виступи гуртів «Спів братів» та «Пара Нормальних» з дискотекою наприкінці.

Вже наступного дня в районні торгового центру АТБ пошановувачам музичного мистецтва даруватимуть гарний настрій духовий оркестр Канівського коледжу культури і мистецтв.

Нагадаємо, що день міста канівці відзначають щорічно в третю суботу і неділю вересня. Так цього року дійство припадає на 17, 18 вересня.

 Прес-центр виконавчого комітету Канівської міської ради

  Друк статті