У Каневі вшанували пам'ять героїв з нагоди 4-ї річниці від початку АТО


Повернутись

Справжній війні, офіційна назва якої антитерористична операція, виповнилося 4 роки. У п’ятницю, 13 квітня ц.р., з нагоди чергової річниці від початку АТО в Каневі пройшли меморіальні заходи.

Так, в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів та директорами комунальних підприємств присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх воїнів, загиблих на сході України.

Також виступили представники відділу культури Костянтин Андрієнко і Канівського військового комісаріату Роман Кучеренко.

- Проведення АТО потребувало насамперед великих людських ресурсів. Для цього було проведено шість хвиль мобілізації. Обов’язки проведення мобілізації було покладено на військкомати. На початку розвитку цих подій у Канівському ОМВК був лише 1 військовий і три службовці. Наразі це повноцінний орган, що справляється з покладеними на нього обов’язками. Загалом з Канева й Канівського району було мобілізовано 450 осіб, - розповів Р.Кучеренко. - Не обійшлося й без втрат. На жаль, Канів має чотирьох небесних героїв, які загинули в зоні проведення АТО – це Андрій Петрушенко, Олександр Перцев, Анатолій Чупилка і Сергій Кобченко. Окрім того, на сьогодні маємо 11 інвалідів війни і, на жаль, ця цифра найвірогідніше зростатиме.

Потому представники структурних підрозділів виконавчого комітету на чолі із заступником міського голови Наталією Матіновою та військовослужбовці поклали квіти до пам’ятного знаку захисникам України і могил канівських героїв.    

До слова, у квітні ц.р. на міському стадіоні планується проведення пам’ятного заходу з вшанування пам’яті загиблого воїна і колишнього канівського футболіста Сергія Кобченка.

  Друк статті