Триває робота над розробкою Плану місцевого економічного розвитку Канева


Повернутись

У вівторок, 17 квітня ц.р., відбулося чергове засідання робочої групи щодо розробки Плану місцевого економічного розвитку м.Канів до 2020 року у рамках проекту «Мери за економічне зростання». У заході взяли участь представники бізнесу, громадських організацій, працівників структурних підрозділів міської ради.

Голова робочої групи Володимир Святелик нагадав учасникам зустрічі результати SWOT-аналізу міста Канів за підсумками проведеного опитування членів групи та  малого й середнього підприємництва у місті і запропонував внести зміни чи пропозиції до бачення та цілей, виписаних у результаті попередньої роботи.

Начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова презентувала ідеї до Плану дій.

За результатами обговорення було запропоновано до реалізації проект зі створення  стартового майданчика для залучення інвестицій в туристичний бізнес. Йдеться, зокрема, про проект облаштування прибережної зони, що тягнеться від Канівської школи №6 до підніжжя Тарасової гори, площею 34 га. Концепція відповідного проекту – «Створення туристичного бізнес-простору  ПРОМЕНАД-ПАРК  задля сталого розвитку громади м.Канів» отримала високу оцінку експертів у Європі та готовність продовжувати роботу щодо його реалізації.

Уже визначені ключові цілі досягнення результату. Це, зокрема, стимулювання підприємництва через створення інституції підтримки їх розвитку; залучення інвестицій у розбудову сучасної туристичної та комунальної інфраструктури Канева; створення якісного культурно-історичного подієвого туристичного продукту державного рівня на території міста та його просування.

Насамперед передбачається створення Агенції з розвитку бізнесу та інвестицій на базі комунального підприємства, яка стане  управляючою компанією на виділених попередньо землях. Це значно спростить залучення інвесторів та подальше оформлення документів і до того ж землі як були, так і залишатимуться в комунальній власності.

- Фактично такими діями ми підготуємо стартовий майданчик для приходу інвесторів, які зводитимуть тут готелі та іншу туристичну інфраструктуру, - пояснила начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова.

  Друк статті