У Каневі День довкілля відзначили акцією з прибирання міста

Цікаве на цю тему:

21 квітня ц.р. Україна відзначала День довкілля. У Каневі з нагоди свята було оголошено загальноміську акцію «За чисте довкілля!», у якій взяли участь представники організацій, установ, підприємств міста, громадських осередків, депутати міської ради, активісти та просто небайдужі канівці.

Працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради та комунальних підприємств міста цього дня займалися благоустроєм парку на набережній річки Дніпро. Долучилися до заходу 136 осіб. Вони збирали сміття, згрібали торішнє листя, садили дерева та кущі.

- В цілому було висаджено 378 дерев. Це, зокрема, липи, клени і дуби. Також напередодні було висаджено 620 кущів, - говорить директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров.

Представники ВО «Свобода» на чолі із депутатами міської ради займалися цього дня підготовкою до відкриття нового сезону кіноконцертного майданчика ім. Юрія Іллєнка, що на набережній Дніпра. Також «свободівці» садили дерева на алеї дубків та квіти.

20 квітня ц.р. активісти на чолі із представниками місцевого осередку «Партії Зелених України» брали участь в облаштуванні скверу міст-побратимів, де також садили дерева і кущі.

Активісти ГО «Фонд розвитку «Шевченків край» та жителі мікрорайону Копані у День довкілля займалися благоустроєм пам'ятки історії та культури - лісового джерела «Королівська криниця». Небайдужі канівці прибрали довколишню територію від сміття, посадили кущі калини та квіти, встановили інформаційний стенд тощо.

- Загалом участь у прибиранні міста взяли 15 канівських підприємств, установ та організацій. Це, зокрема, підприємства «Канівпак», «Ергопак», «Магніт», «Маслосирзавод», «Купава-груп», «Канів-граніт», - говорить начальник відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Тетяна Стадник. – Також до весняної толоки долучилися усі комунальники – КП «ЖЕК», «Місто», «Управління ВКГ», «Міський ринок», «Авто-ріка», «КГХВО» та інші. Варто відзначити відділ освіти, відділ культури, міськрайонний центр зайнятості та всі структурні підрозділи виконавчого комітету. Разом ми зробили наш Канів чистішим і привабливішим.

До слова, на цьому акції з прибирання міста не закінчуються. Так, у п’ятницю, 27 квітня ц.р., свій «суботник» організовують працівники ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Фото автора та з мережі "Фейсбук"