У Каневі, біля комунального підприємства «Авто-Ріка», зацвіли сакури


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Ніжним рожевим цвітом японської вишні, як ще називають сакуру, наразі можна полюбуватися у середмісті Канева, біля КП «Авто-Ріка».

Минулого року тут було висаджено десять саджанців сакур.

- Подарував нашому місту красиві дерева розплідник декоративних рослин «Єва», що розташований під Києвом, - інформує в.о. керуючого справами виконавчого комітету Володимир Святелик. – Під час відрядження на один семінар, організований «Клубом мерів», мені вдалося познайомитися з директором цього розплідника Костянтином Землинським. Наприкінці 2017 року вони вирішили зробити нашому місту подарунок у вигляді десятьох саджанців сакури, а місцевий підприємець Руслан Болсунов допоміг привезти їх до Канева.

Посадити сакури вирішили біля КП «Авто-Ріка».

- Це головні ворота Канева. До того ж будівля підприємства сучасна, нова, і розташована майже в центрі. Гарно було прикрасити її красивою алеєю сакур, - говорить В.Святелик. - Висаджували деревця вже в грудні, коли були морози, тому побоювались, чи приживуться... Утім, вже цієї весни вони розквітли. Прикметно, що зацвіли сакури саме 26 квітня – в день чергової річниці страшної Чорнобильської катастрофи. А прийшли до нас ці дерева з Японії, країни, яка відома на увесь світ іншою атомною катастрофою, - в Фукусімі.

Розплідник декоративних рослин «Єва» займається вирощуванням саджанців, обслуговуванням садів, ландшафтним проектуванням та дизайном, укладкою рулонного газону тощо.

- Ми дуже вдячні розпліднику за цей подарунок. Сподіваємося на подальшу співпрацю, - сказав В.Святелик.

  Друк статті