10 вересня - День фізичної культури і спорту!

Шановні спортсмени, ветерани спорту, вчителі фізичної культури, організатори фізкультурно-спортивної сфери, любителі спорту й уболівальники!

Сердечно вітаю вас і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя із Днем фізичної культури і спорту – святом здоров'я, краси, молодості!

Особливо приємно усвідомлювати, що наше молоде покоління все більше і більше захоплюється активними заняттями спортом.

Місто Канів багате спортивними талантами. Наші спортсмени відомі не тільки за межами області, а й за межами України, вони зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашої України. Ці успіхи – результат таланту та наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів фізкультурного руху.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, наполегливості, наснаги та перемог!

Прийміть, шановні, спортсмени, ветерани, тренери, вчителі фізичної культури, організатори спорту і масового фізкультурно-спортивного руху  найкращі побажання. Вдалих Вам стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті — хай щастить в усьому.

Міський голова Ігор Ренькас