Увага! Літо – пожежонебезпечний період. За порушення - штраф


Повернутись

У літній період всі ми бажаємо провести час поблизу водойми. Такий відпочинок зазвичай поєднується із приготуванням шашлику або юшки на вогнищі.

На жаль, саме влітку завдяки бажанню людей відпочити на природі, суттєво підвищується ризик виникнення пожеж та широко їх розповсюдження, в тому числі, і завдяки необережним, а інколи і протиправним діям нас самих – відпочиваючих.

З метою недопущення порушень природоохоронного законодавства, завдання шкоди природним комплексам на території міста Канів та поза його межами забороняється будь-яка діяльність, яка призводить або може призвести до погіршення стану навколишнього природного середовища та зниження рекреаційної цінності території.

Особи, винні у вчиненні порушень, несуть відповідальність згідно зі ст. 152 КУпАП у розмірі 1700 гривень. Крім того, у разі знищення в результаті розведення вогнища сухої водно-болотної рослинності, порушники повинні будуть відшкодувати збитки, завдані природним ресурсам. Тож закликаємо вас бути свідомими під час організації свого відпочинку на лоні природи, дбайливо ставитись до природних багатств країни, додержуватись вимог пожежної безпеки та природоохоронного законодавства.

Інформує відділ екології та муніципального контролю

  Друк статті