Для початкових класів закуплять нові меблі та комп’ютерне обладнання


Повернутись

У вівторок, 29 травня ц.р., відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, в ході якого було внесено зміни до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік».

Відповідно, до ухваленого документу, члени виконкому затвердили виділення з міської скарбниці 192 тис.грн. (за рахунок перерозподілу призначень) на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів Канівських начальних закладів.

- Кошти виділяються на умовах виділення субвенції з міського і обласного бюджетів в пропорціях 70% (область) на 30% (місто), - говорить начальник фінуправління Галина Карпушенко. – Фінансування передбачене на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

До слова, «Нова українська школа» - це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити навчальний заклад, в якому буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх в житті.

  Друк статті