Присяжний склав присягу: у складі Канівської міської ради новий депутат


Повернутись

До складу депутатського корпусу Канівської міської ради увійшов новий представник від фракції ВО «Батьківщина». Про це стало відомо у четвер, 7 червня ц.р., в ході чергового засідання сесії міськради.

Нагадаємо, 14 квітня ц.р. передчасно пішов з життя депутат міської ради, директор КП «Міський ринок» Володимир Малінський. Його місце у сесійній залі посів наступний за черговістю партієць - Анатолій Присяжний, 1983 року народження.

Голова Канівської міської виборчої комісії Віра Ломака ознайомила присутніх із постановою засідання виборчої комісії про реєстрацію депутатом міської ради А.Присяжного. Після чого чоловік склав присягу про дотримання Конституції України, законів України, статуту територіальної громади міста Канів і виконування своїх обов’язків в інтересах територіальної громади міста Канів.

Цього дня новий депутат приступив до виконання своїх обов’язків. Також він увійшов до складу постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та комунальної власності.

  Друк статті