У Канівського комунального підприємства «Міський ринок» новий директор


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Очолив підприємство Олександр Корнієнко. Про це стало відомо в четвер, 7 червня ц.р., в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради.

О.Корнієнку 39 років. Трудову діяльність розпочав у 1995-у трактористом в Литвинецькому господарстві «Заповіт Леніна». Також працював монтажником в «Дніпробуді», проходив військову службу в ЗСУ, є депутатом Канівської міської ради VII-го скликання.

Останнім часом О.Корнієнко працює на КП «Міський ринок».

- Одразу обійняв посаду охоронця комунального підприємства. Потім – став начальником охорони ринку. Також працював контролером, касиром. Загалом на КП «Міський ринок» працюю вже 18 років, - говорить новоспечений керівник.

- До міської ради надходили колективні звернення від фізичних осіб підприємців, які орендують торгівельні місця на території КП «Міський ринок» (понад 400 підписів), щодо призначення директором КП саме Олександра Корнієнка. З відповідним клопотанням звернувся і колектив цього підприємства. Відтак, я пішов підприємцям і працівникам на зустріч і призначив директором КП «Міський ринок» Олександра Васильовича. З ним укладено контракт терміном на 1 рік, - пояснив свій вибір міський голова І.Ренькас.

До слова, допіру цю посаду обіймав Володимир Малінський. Його життя раптово обірвалося у квітні ц.р.

  Друк статті