Канівці готуються до проведення Міжнародного економічно-гуманітарного Форуму

У понеділок, 11 червня ц.р., відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, в ході якого було ухвалено рішення «Про проведення Міжнародного Форуму «UKRAINIAN.ID» в м.Канів -7-08.07.2018».

Так, 7 липня ц.р., в Каневі вперше відкриється Міжнародний економічно-гуманітарного Форум UKRAINIAN.ID, ініціатором якого виступив Фонд гуманітарного розвитку України (Наталія Заболотна).

З пані Наталею Канів плідно співпрацює вже близько року. За цей час активна українка неодноразово відвідувала наше місто: допомогла канівським боксерам отримати спортивний інвентар для проведення тренувань та показових змагань; взяла участь в організації боксерського турніру. Наразі жінка опікується долею канівського довгобуду – будинку культури, що стоїть пусткою у середмісті Канева вже не одне десятиріччя. Амбітні мрії і прагнення вдихнути життя у цю будівлю та в місто Канів загалом наштовхнуло Н.Заболотну на організацію в нашому місті Міжнародного економічно-гуманітарного Форуму UKRAINIAN.ID.

В ході заходу до Канева з’їдуться світові лідери, які творитимуть план дій на завтра та дорожню карту України, Європи і світу в цілому. Уже сьогодні відомо про участь таких відомих спікерів як виконавчий директор Ради з фінансового контролю та управління Пуерто-Рико, міністр фінансів України в 2014-2016 роках Наталія Яресько, директор Євразійсокого центру Атлантичної ради, посол США в Україні в 2003-2006 роках Джон Хербст, редактор видання National Post (Канада), інвестор української ІТ-галузі Дайян Френсіс, радник уряду Швейцарії з питань електронної демократії Коста Ваєнас, голова української служби «Голос Америки» (США) Мирослава Гонгадзе, посол Канади в Україні Роман Ващук та інші. У рамках Форуму працюватимуть п’ять тематичних панелей: Economy ID, Community ID, Human Security ID, Culture ID, Technology ID.

Канів для проведення такого потужного дійства, за словами Н.Заболотної, обрався невипадково, адже саме наше місто є символічним для української історії, адже пов’язане з головним культурним брендом та символом України - Тарасом Шевченком. Для десятків мільйонів українців саме Канів є серцем України, що не потребує додаткового представлення.

Заходи проходитимуть в Шевченківському національному заповіднику, КП «Авто-ріка» і навіть в недобудованому будинку культури. І це невипадково, адже виручені кошти будуть спрямовані на облаштування футбольного майданчика Канівській ДЮСШ та добудову Шевченківського будинку культури.

Одночасно з Форумом на міському стадіоні 24 години (цілу добу) триватиме міждисциплінарний культурний фестиваль «Доба Шевченка», що відбудеться в новому форматі: нон-стоп музики, театру, кіно, літератури та візуальних мистецтв.

Ознайомившись із інформацією, члени виконкому одноголосно підтримали ініціативу ГО «Фонд гуманітарного розвитку України» щодо започаткування проведення щорічного Міжнародного економічно-гуманітарного Форуму, створили організаційний комітет по підготовці до проведення заходу та затвердили його склад.