Канівці готуються до проведення Міжнародного економічно-гуманітарного Форуму (Програма фестивалю


Повернутись

У понеділок, 11 червня ц.р., відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, в ході якого було ухвалено рішення «Про проведення Міжнародного Форуму «UKRAINIAN.ID» в м.Канів -7-08.07.2018».

Так, 7 липня ц.р., в Каневі вперше відкриється Міжнародний економічно-гуманітарного Форум UKRAINIAN.ID, ініціатором якого виступив Фонд гуманітарного розвитку України (Наталія Заболотна).

З пані Наталею Канів плідно співпрацює вже близько року. За цей час активна українка неодноразово відвідувала наше місто: допомогла канівським боксерам отримати спортивний інвентар для проведення тренувань та показових змагань; взяла участь в організації боксерського турніру. Наразі жінка опікується долею канівського довгобуду – будинку культури, що стоїть пусткою у середмісті Канева вже не одне десятиріччя. Амбітні мрії і прагнення вдихнути життя у цю будівлю та в місто Канів загалом наштовхнуло Н.Заболотну на організацію в нашому місті Міжнародного економічно-гуманітарного Форуму UKRAINIAN.ID.

В ході заходу до Канева з’їдуться світові лідери, які творитимуть план дій на завтра та дорожню карту України, Європи і світу в цілому. Уже сьогодні відомо про участь таких відомих спікерів як виконавчий директор Ради з фінансового контролю та управління Пуерто-Рико, міністр фінансів України в 2014-2016 роках Наталія Яресько, директор Євразійсокого центру Атлантичної ради, посол США в Україні в 2003-2006 роках Джон Хербст, редактор видання National Post (Канада), інвестор української ІТ-галузі Дайян Френсіс, радник уряду Швейцарії з питань електронної демократії Коста Ваєнас, голова української служби «Голос Америки» (США) Мирослава Гонгадзе, посол Канади в Україні Роман Ващук та інші. У рамках Форуму працюватимуть п’ять тематичних панелей: Economy ID, Community ID, Human Security ID, Culture ID, Technology ID.

Канів для проведення такого потужного дійства, за словами Н.Заболотної, обрався невипадково, адже саме наше місто є символічним для української історії, адже пов’язане з головним культурним брендом та символом України - Тарасом Шевченком. Для десятків мільйонів українців саме Канів є серцем України, що не потребує додаткового представлення. 

Заходи проходитимуть в Шевченківському національному заповіднику, КП «Авто-ріка» і навіть в недобудованому будинку культури. І це невипадково, адже виручені кошти будуть спрямовані на облаштування футбольного майданчика Канівській ДЮСШ та добудову Шевченківського будинку культури. 

Одночасно з Форумом на міському стадіоні 24 години (цілу добу) триватиме міждисциплінарний культурний фестиваль «Доба Шевченка», що відбудеться в новому форматі: нон-стоп музики, театру, кіно, літератури та візуальних мистецтв.

Ознайомившись із інформацією, члени виконкому одноголосно підтримали ініціативу ГО «Фонд гуманітарного розвитку України» щодо започаткування проведення щорічного Міжнародного економічно-гуманітарного Форуму, створили організаційний комітет по підготовці до проведення заходу та затвердили його склад.

Програма заходів фестивалю "Доба Шевченка"

07-08.07.2018

07.08.2018 

Галерея ЧЕРВОНЕЧОРНЕ, "Княжа гора"

12:00-12:45 - Музичний перформанс (1 пов.)

12:00-12:45 - "Склянка Часу*Zeitglas" - 23 роки дієвого поширення нової літератури та образотворчого мистецтва України (Канівське міжнародне видавництво та літературно-мистецький журнал трьома мовами). Презентує: Олександр Апальков (2 пов.)

13:00-13:45 - "Українська класика: на якому фундаменті будувати сучасну літературу?" Лектор: Ростислав Семків (1 пов.)

13:00-14:45 - Круглий стіл «Культурна спадщина як фактор національної ідентичності та економічного розвитку»: Володимир Мещеряков (Одеса), Наталія Мотирьова (Одеса), андрій Шелюгін (Одеса), Анатоль Ізотов (Київ), Олена Рофе-Бекетова (Харків), Олена Жукова (Харків) Томас Буннер (Дніпро), Олена Терешенко (Київ) (2 пов.)

14:00-14:45 - Публічний виступ Івана Малковича (2 пов.)

15:00- 15:45 - Візія "завтра": Черкаси. Учасники: Людмила Фіть (2 пов.)

15:00 - 16:45 - Поетичні читання: Вано Крюгер, Анна Малігон, Дмитро Лазуткін, Олег Коцарев, Юлія Стахівська, Богдан-Олег Горобчук, Елла Євтушенко, Заза Пауалішвілі, Тарас Малкович (1 пов.)

16:30-17:30 - Публічний виступ Леся Подерев'янського (2 пов)

17:30-18:30 - Літературна Черкащина. Учасникики: Володимир Цибулько, Станіслав Стеценко та Владимир Єрьоменко (1 пов.)

18:00-18:45 - Акустичний вечір Христини Халімонової

 

Літній кіномайданчик на набережній р.Дніпро

21.00-22.00 - музичний кіноперформанс - німий фільм "Вітер з порогів"

22.00 до перших півнів - Купальска ніч танців із гуртом ПЕНСІЯ (фронтмен Ярема Стеців (Перкалаба), Івано-Франківськ

 

Кінотеатр "Канів"

11.00-19.00 - кіноШевченкіана (фільми про Кобзаря і за його творами)

НА ВСІ ВИЩЕ ЗАЗНАЧЕНІ ЗАХОДИ ВХІД ВІЛЬНИЙ

 

Міський стадон "Магніт"11-00 (07.07.2018)  - 11-00 (08.07.2018) - музичний фестиваль SHEVAFEST у форматі 24 години non-stop за участі:

- Олег СКРИПКА;

- LEEROY THORNHILL X-PRODIGY (Великобританія);

- Dj TAPOLSKY;

- Dj IVANO COLLALTI (Італія)  та інших відомих DJ та MС. 

ВХІД ПЛАТНИЙ. Кошти від продажу квитків  підуть на завершення будівництва Шевченківського культурного центру (недобудованого будинку культури). 

  Друк статті