Освітяни відвідали семінар-практикум щодо особистісного розвитку учнів


Повернутись

11 - 12 червня ц.р. у відділі освіти виконавчого комітету Канівської міської ради відбувся семінар-практикум для працівників відділу освіти та адміністрацій шкіл міста в рамках регіонального експерименту «Проектне управління особистісним розвитком учня в освітньому середовищі міста» на сервісі «Універсал-онлайн».

За участю наукового керівника, автора педагогічної ідеї, кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології управління ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, провідного наукового співробітника Інституту обдарованої дитини НАПН України Валерія Киричука було підведено перші підсумки діагностики учнів та батьків за 2017-2018 навчальний рік, визначено головні проблеми освіти міста та навчальних закладів, здійснено перші кроки до проектного планування роботи відділу та освітніх закладів.

- Під час роботи семінару було складно, проблемно, не завжди зрозуміло, - зізнаються освітяни. - Але ми з оптимізмом дивимося вперед, та й реалії нашого часу переконують у тому, що ця робота дуже потрібна, і, що найголовніше, направлена на успіх наших дітей.

Дякуємо за співпрацю Валерію Олександровичу та всім учасникам семінару за роботу зі створення проектів. Бажаємо успіху в наступному кроці – створенні планів освітніх закладів. Запрошуємо батьківську громаду підтримати цікаві ідеї педагогів  та дітей у пошуках шляхів розв’язання нагальних проблем.

Інформує методист відділу освіти  В.Вдовенко

  Друк статті