Спортивними змаганнями та танцями канівська молодь відзначила своє свято


Повернутись

24 червня ц.р. в Україні традиційно відзначається День молоді. З нагоди свята в Каневі було проведено низку заходів. 

Так, 19 червня ц.р. на базі місцевої школи №4 Центром національно-патріотичного виховання молоді Черкаської обласної ради спільно з міськими відділом освіти та відділом у справах сім’ї молоді та спорту було проведено етап обласних національно-патріотичних змагань зі стрільби з пневматичної зброї. Участь у змаганнях взяли учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів міста віком від 14 до 18 років, всього було сформовано шість команд. Перемогу здобули вихованці спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов на чолі з капітаном команди Олександром Білянським.

24 червня ц.р. у Каневі, на міському стадіоні, відбулась календарна гра Чемпіонату Черкаської області з футболу між командами ФК «Родень» (м. Канів) та ФК «Спартак» (м. Золотоноша). В першому таймі гра була рівною, але нашим хлопцям зусиллями Володимира Кутового вдалося забити м’яч (1:0). В другому таймі гості дещо підсіли і вже на 67 хвилині ФК «Родень» вів у рахунку (3:0). Оговтавшись від такого потужного початку суперником гості з Золотоноші до 80 хвилини роблять рахунок (3:2). Але наші хлопці все ж «дотисли» суперника і на 86 хвилині досвідчений Станіслав Циба робить рахунок (4:2), який стає кінцевим результатом матчу.

24 червня ц.р. в парку на набережній річки Дніпро (р-н танцювального майданчика) за підтримки Канівської міської ради мав відбутися Відкритий Всеукраїнський турнір з бойових єдиноборств «CONDOR», але погодні умови, що передували Дню молоді не дали змоги вчасно встановити ринг, на якому мали відбуватися двоборства. Відтак,  організатори заходу вирішили дату проведення заходу перенести. Наразі визначаються дата і час.

Завершилося свято традиційно - дискотекою «Crazy House», що проходила на набережній р.Дніпро.

  Друк статті