На виконкомі розглянули петицію щодо пільгового проїзду школярів


Повернутись

У середу, 4 липня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було ухвалено рішення «Про електронну петицію «Про скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів».

Нагадаємо, 23 квітня ц.р. на електронну платформу Єдиної системи місцевих петицій було подано нову петицію «Про скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів» (автор Ольга Мокровольська).

Станом на 2 липня ц.р. подана петиція зібрала необхідну для розгляду кількість голосів - її підтримав 101 житель Канева. Нагадаємо, відповідно до Положення про електронні петиції у місті Канів петиція розглядається за умови збору не менше 100 підписів від членів територіальної громади міста.

В ході розгляду петиції на засідання виконкому були присутні автор петиції Ольга Мокровольська, представник фірми-автоперевізника – директор ТОВ «М+М» Євгеній Маланчев, начальник управління фінуправління Галина Карпушенко.

Ініціатор О.Мокровольська ознайомила присутніх, які проблеми викликає обмеження в часі для пільгового проїзду школярів. Утім, представник автоперевізника Є.Маланчев повідомив, що нині підприємство і так несе збитки, які ніхто не компенсує, тому можливостей подовжити час для пільгового проїзду школярів або взагалі скасувати обмеження в часі немає.

В ході вивчення питання було озвучено пропозицію передбачити в бюджеті на 2019 рік можливість фінансування проїзду дітей, які відвідують позашкільні навчальні заклади і користуються послугами громадського транспорту. Також було запропоновано для таких дітей передбачити іменні проїзні квитки.

Відтак, члени виконкому взяли матеріали поданої петиції до відома та доручили відповідним структурним підрозділам з нового навчального року зібрати списки учнів гуртків та секцій, які користуються проїздом у міському транспорті. Маючи точну кількість дітей, можна буде шукати шляхи вирішення проблеми.

  Друк статті