Ukrainian ID: На карті України вдалося знову «запалити» місто Канів


Повернутись

7 липня ц.р. на Тарасовій горі у Каневі пройшов міжнародний економічно-гуманітарний форум Ukrainian ID. Взяти участь у ньому з’їхалися економісти, політики, бізнесмени, журналісти, митці... Варто зауважити, що такої кількості почесних гостей наше місто не зустрічало вже досить давно.

Сьогодні Канів у стрічці новин всіх українських ЗМІ. Тож, без перебільшення можна сказати, що формуючи «дорожню карту» для України та світу в ході форуму Ukrainian ID, на карті України вдалося знову «запалити» місто Канів.  

Приємно, що українці згадали про Шевченка та наше місто як осердя духовності та культури. Без перебільшення це стало можливо завдяки невтомній, енергійній і цілеспрямованій Наталії Заболотній – організатору форуму Ukrainian ID й фестивалю «Доба Шевченка», президенту Фонду гуманітарного розвитку України, а також за підтримки Торгово-промислової палати України, Українського інституту майбутнього, Благодійного фонду родини Богдана Гаврилишина, Міжнародного Інвестиційного Союзу, компанії AgroGeneration, Посольств Швейцарії та Канади в Україні, Представництву Європейського Союзу в Україні. Висловлюємо вам щиросердечну вдячність, а також усім, хто брав безпосередню участь у заході, допомагав в його організації та висвітленні в засобах масової інформації.

Канів і канівці вірять, що заснований захід приверне увагу світової спільноти як до України в цілому, так і до нашого міста зокрема, та дасть йому поштовх до активного розвитку. Канів, як і вся Україна, цього заслуговує.         

Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС

  Друк статті