Чи готові канівські школи і дитсадки до нового навчального року, - слухали на виконкомі


Повернутись

Інформацію про те, як готували освітні заклади до нового 2018-2019 навчального року заслухали в ході чергового засідання виконавчого комітету у середу, 22 серпня ц.р.

Начальник міського відділу освіти Надія Голда повідомила, що 20 серпня ц.р. було проведено об’їзд  усіх закладів освіти.

- За залучені та батьківські кошти силами педагогічних колективів, технічного персоналу, батьківської громадськості відремонтовано класні та групові кімнати, виконано поточні ремонти, частково замінено застарілі прилади освітлення, пофарбовано підлогу, замінено лінолеум у класних та групових кімнатах. У деяких навчальних закладах замінено стільці, придбано жалюзі, пофарбовано труби радіаторів тощо. Також пофарбовано малі ігрові форми, віконні рами, двері, павільйони, - зазначила Н.Голда.     

Із фонду міського бюджету на поточні ремонти було виділено 1 933 957,00 грн. Відтак,  проведено ремонт туалетів та сушарки дитсадка «Білочка», заміну вікон ДНЗ «Сонечко», демонтаж та монтаж східців дитсадка «Віночок», промивку труб СШ №6, ремонт системи опалення дитсадків та шкіл, ремонт туалету для дітей з обмеженими можливостями ЗОШ №3; капітальний ремонт частини підлоги коридору 3-го поверху СШ №6; заміну ламп, світильників ЗОШ №1 (в стадії установлення).

- Замовили проект, вартістю 25 тис.грн., на автоматичну пожежну сигналізацію ЗОШ №4. Готується проект на встановлення системи оповіщення в ЗОШ №3, - повідомила Н.Голда. – Також працюємо над проведенням ремонту в новоствореному Інклюзивно-ресурсному центрі. Наразі у виділених приміщеннях проводяться ремонтні роботи.

Як повідомила начальник відділу освіти, окрім власних коштів за сприяння народного депутата Владислава Голуба було виділено 1 100 000,00 грн. для заміни вікон та виготовлення проекту в СШ №6. А з обласного бюджету для інноваційної школи ЗОШ №4 було придбано: ноутбуки, проектори, техніку для друкування й копіювання та лінгафонні кабінети в ЗОШ № 4, СШ №6 (співфінансування).

- Але відповідно до загального переліку необхідних ремонтних робіт в усіх закладах освіти міста Канів потрібно ще близько 13 млн.грн. Зокрема, щоб провести: ремонти дахів (ЗДО «Дзвіночок», «Сонечко», «Садко», КМЦТ, СШ №6, ЗОШ №3, гімназія імені І. Франка, СЮТ); заземлюючих контурів та пристроїв грозозахисту в ДНЗ «Дзвіночок», «Віночок», «Зайчик», «Сонечко», «Білочка», ЗОШ № 4, СШ №6; облаштування пандусами центральних входів до навчальних закладів (гімназія, 7 дошкільних закладів); обладнання всіх навчальних закладів автоматичною сигналізацією з виводом сигналу від приймально-контрольного пристрою на пульт цілодобового пожежного спостереження та системи оповіщення; утеплення та укріплення фасадів в усіх закладах; ремонт огорожі в усіх закладах освіти; встановлення відеоспостереження в усіх закладах тощо.

  Друк статті