Канівський інклюзивно-ресурсний центр очолить Людмила Чалабієва


Повернутись

Відповідно до ухваленого рішення Канівської міської ради від 23 серпня ц.р. «Про затвердження кандидатури на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської міської ради» на цю посаду було затверджено кандидатуру Людмили Чалабієвої.

За словами начальника міського відділу освіти Надії Голди, це єдиний кандидат, яка пройшла конкурсний відбір. До слова, допіру Л.Чалабієва обіймала посаду завідувача психолого-медико-педагогічної консультації при міському відділі освіти.

Нагадаємо, у травні ц.р. на сесії Канівської міської ради депутати підтримали рішення «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) є комунальною установою Канівської міської ради, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18-ти років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі, у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів).

Розташовуватиметься новостворений центр за адресою: місто Канів, вулиця Шевченка, 49 (колишній дитсадок «Казка»).

У липні ц.р. в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було затверджено штатний розпис Інклюзивно-ресурсного центу, в якому передбачено 3 штатні одиниці учителів-логопедів, 2 штатні одиниці учителів-дефектологів, 2 штатні одиниці практичних психологів та 1,5 одиниці – учитель лікувальної фізкультури. Загалом в Інклюзивно-ресурсному центрі передбачено 11 працівників. Також у разі потреби залучатимуться фахівці шляхом укладення цивільно-правових угод.

  Друк статті