У зв’язку з ремонтними роботами внесено зміни до графіку руху маршруту №2


Повернутись

У зв’язку з початком ремонтних робіт по перекладанню дорожнього покриття вулиці Олега Кошового тимчасово внесено зміни до графіку руху автобусів маршруту №2.

Нагадаємо, протягом трьох днів – з 4-го по 6-е вересня ц.р. - у центрі Канева, по вулиці Олега Кошового, перекриватиметься дорожній рух. Тимчасові незручності для водії зумовлені ремонтними роботами.

Окрім того, відповідним розпорядженням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з 4 по 6 вересня ц.р. було внесено тимчасові зміни у графіку руху міських автобусів при перевезенні пасажирів в міському автомобільному транспорті, який працює в звичайному режимі руху в м. Каневі на маршрутах загального користування №2. Відтак, цими днями автобус маршруту №2 курсуватиме за напрямом: при русі від музею Т.Г.Шевченка після зупинки «Центр зайнятості» продовжиться рух по вулицях Шевченка - Маршала Рибалка – Героїв Дніпра – АС «Канів» та в зворотному напрямку з АС «Канів» - по вулицях Героїв Дніпра – Маршала Рибалка – Шевченка – пл.Шевченка і далі за графіком.

  Друк статті