Засідання виконкому: про сезонну торгівлю, призов на строкову службу та квартоблік


Повернутись

У середу, 5 вересня ц.р., в кабінеті міського голови відбулося чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Серед питань порядку денного «виконкомівці» заслухали та ухвалили рішення: «Про проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 №9-98 «Про міський бюджет на 2018 рік», «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 07.03.2018 №67 «Про черговий призов громадян призовного віку на строкову службу у 2018 році», «Про розміщення об’єктів сезонної торгівлі на території м.Канева», «Про встановлення піклування над дітьми, позбавленими батьківського піклування» та інші.

Доповідали, зокрема, голова комісії з організації сезонної торгівлі та розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку і розваг на території міста Канева, в.о. керуючого справами виконавчого комітету Володимир Святелик, начальник юридичного відділу Наталія Лісова, начальник відділу комунального майна та земельних ресурсів м.Канева Наталія Єфіменко, начальник фінансового управління Галина Карпушенко, начальник служби у справах дітей Наталія Костенко.

  Друк статті