До Дня міста в Каневі проводять роботи з благоустрою набережної Дніпра та центру


Повернутись

Цікаве на цю тему:

У четвер, 13 вересня ц.р., представники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради вийшли на черговий «суботник», аби прибрати рідне місто до відзначення 940-річчя.

Нагадаємо, цими вихідними – 15-16 вересня ц.р. Канів відзначатиме ювілейний день народження – 940 років від дня заснування міста.

Аби місто було ошатне і чисте до проведення свята працівники виконкому вийшли на набережну р.Дніпро та алею від площі ім.Т.Шевченка до площі Героїв Майдану, де обрізали гілля, згрібали опале листя, підмітали тротуари тощо.

Працювали, зокрема, представники відділу екології та муніципального контролю, фінансового управління, юридичного відділу, управління економічного розвитку, відділу комунального майна та земельних ресурсів м.Канів, відділу освіти, управління з питань ЖКГ та екології, апарату виконавчого комітету Канівської міської ради. Загалом зібралося понад 50 осіб. 

До слова, це вже не перша акція з благоустрою до проведення Дня міста. Так, минулого тижня представники виконкому також виходили на прибирання.

  Друк статті