Вітаємо вчителів із професійним святом!


Повернутись

Дорогі вчителі!

Звертаюся до вас з найщирішими словами вітання з нагоди професійного свята. Хоча вчитель – це набагато більше, ніж професія. Вчитель – це спосіб життя, адже, переконаний, що колишніх вчителів не буває. Низько вклоняюся перед вашим талантом, вашою майстерністю, вашою вічною відданістю своїм учням.

Щороку ви зустрічаєте нових, соромливих і зухвалих, розумних і неуважних, розкутих і стриманих учнів. Ви не лише навчаєте їх основам предметів, ви вчите їх людяності, життєвій мудрості, щирості й добру. Ваш робочий день неможливо обрахувати годинами, він нескінченний. 

Сердечно бажаю всім вчителям натхнення, терпимості, нових здобутків, радості від досягнутого. Нехай доля кожного з вас буде світлою і щасливою. Нехай посіяне вами зерно доброти і науки проросте щирим врожаєм майбутніх великих талантів і гарних фахівців, справжніх особистостей і патріотів. Міцного здоров’я, довгої та щасливої дороги в житті, вдячності учнів і нових перемог на нелегкій освітянській ниві на благо рідного міста, на благо України!

Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС

  Друк статті