Засідання виконкому: про виділення дров, організацію ДПЮ та соціальне житло


Повернутись

У середу, 10 жовтня ц.р., відбулося чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Так, в ході заходу було ухвалено рішення «Про організацію і проведення допризовної підготовки юнаків, підготовки спеціалістів для Збройних Сил України та відбору кандидатів для вступу до військових навчальних закладів у 2018-2019 навчальному році», яким, зокрема, затверджено план основних заходів з організації ДПЮ та проведення відбору кандидатів до військових вишів.

Також члени виконкому ухвалили рішення «Про надання допомоги малозабезпеченим громадянам у вигляді відходів деревини». Таким чином, в період санітарної вирізки насаджень комунальному підприємству «Місто» було доручено організувати завезення відходів деревини (дров) двом учасникам АТО, відповідно до заяв громадян. Окрім того, як виняток, було ухвалено відповідне рішення про надання відходів деревини Михайлу Іщенку, який наразі проживає в с.Келеберда, але є Почесним громадянином Канева. Члени виконкому підтримали рішення одноголосно.

Розглянули та ухвалили «виконкомівці» й проекти рішень про постановку громадян на квартирний облік та виділення соціального житла. Порушуючи питання кадрового «голоду», який зараз переживають всі українські міста, члени виконкому поцікавилися, чи можливо мотивувати потенційних працівників йти на роботу можливістю отримати кімнату в гуртожитку і чи залишиться вона в них у разі звільнення. За словами начальника юридичного відділу виконавчого комітету Наталії Лісової, для таких цілей потрібно мати службове житло, а не соціальне. На соціальне житло мають право громадяни міста, які перебувають на соціальному квартобліку при виконавчому комітеті, зокрема, багатодітні матері, учасники АТО тощо - для яких таке житло є єдиним місцем проживання і в разі, якщо їх середньомісячний сукупний дохід за попередній рік з розрахунку на одну особу в сумі менший від величини опосередкованої вартості найму житла в даному населеному пункті та прожиткового мінімуму, встановленого законодавством.

Більше того, у сфері розподілу соціального житла є певні проблеми, оскільки, на сьогодні в гуртожитку по вул.Енергетиків, 200 в м.Канів проживають люди, які тривалий час не сплачують комунальні послуги, накопичуючи борги. 

Також в ході засідання виконкому було внесено зміни до міського бюджету на 2018 рік та ухвалено рішення про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності тощо.

  Друк статті